Blog Yazılarımız

Güncel ve faydalı blog yazılarımız.

Son Eklenen Blog Yazılarımız

Minecraft dünyasından güncel gelişmeler ve tecrübe ettiğimiz yeni özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Minecraft Portforward Nasıl Yapılır ?

Minecraft Portforward Nasıl Yapılır ?

Tarih: 15.11.2019 06:02

İleriye doğru bir bağlantı noktası, bir yönlendiricinin arkasında olsalar bile, evinizdeki veya iş ağınızdaki bir bilgisayarı İnternet üzerindeki bilgisayarlara erişilebilir kılmanın bir yoludur. Genellikle oyun oynama, güvenlik kamerası ayarları, ip üzerinden seslendirme ve dosya indirme işlemlerinde kullanılır. Bir portu ilettikten sonra açık bir portunuz olduğu söylenir.
Daha fazla...

Minecraft Server Kurma

Minecraft Server Kurma

Tarih: 14.11.2019 06:06

Evinizde bir Windows Minecraft sunucusu kurmak Windows bilgisayarınızda oldukça kolaydır. Temel bilgisayar ve ağ bilgisine sahip olarak, birkaç dakika içinde yerel alan ağı (LAN) veya İnternet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Not: Bu kılavuz, PC için orijinal sürüm olan Minecraft'ın Java sürümü içindir. Bağlanmak isteyen her oyuncu, PC'leri için Minecraft Java Sürümü'nü minecraft.net adresinden satın almış olmalıdır. Konsol ve mobil sürümleri Java sürümüyle uyumlu değildir ve Minecraft Realms kullanmanız gerekecek olanlar için.
Daha fazla...

Minecraft Oyunları

Minecraft Oyunları

Tarih: 12.11.2019 18:55

Mojang, çoğunlukla Minecraft ile tanınır, fakat onlar başka harika şeyler de yaparlar. İkinci oyunları, kart toplama taktiği savaşçı Scroll'leri 2014 yılında piyasaya sürüldü ve Minecraft ailesini Telltale Games tarafından geliştirilen Minecraft dünyasında devam eden bir dizi anlatım macerası olan Story Mode ile doldurmaya devam ettiler. 2016'da, Oxeye Game Studio'nun müthiş bir yan kaydırma robo-patlayıcısı olan uzun zamandır beklenen Cobalt'ı yayınladılar. Aşağıda onlar hakkında daha fazla bilgi edinin! Elbette, onların yeni şeyler üzerinde çalışmasını bekliyoruz.
Daha fazla...

Minecraft Server Satın Al

Minecraft Server Satın Al

Tarih: 11.11.2019 06:01

Bir süredir Minecraft oynuyordunuz ve artık sıkılmaya başladınız kendi Minecraft server kurma zamanınız geldi mi? Bu çok kolaydır. Tek yapmanız gereken VPS sunucunuzun listelenen gereksinimleri sağladığınızdan emin olmaktır. Minecraft yoğun kaynak kullanan bir uygulamadır. Bu rehberde Minecraft sunucusunu nasıl yönetirim ve Minecraft server nasıl kurulur ? hakkında bilgiler öğreneceksiniz.
Daha fazla...

Minecraft Crash Sorunu

Minecraft Crash Sorunu

Tarih: 09.11.2019 17:39

Bu Blog Yazımızda Minecraft Crash Report hatasının çözümünü göstereceğiz. İlk olarak Masaüstünde bulunan Bilgisayarım klasörünün üzerine sağ tıklayarak Özellikler seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra Aygıt Yöneticisi menüsü içerisinde Görüntü Bağdaştırıcılarından Ekran Kartı yer alacak. Örneğin ‘ati radeon hd 4600 series Özellikleri’ yer alıyorsa üzerine tıklayıp ‘Sürücü’ sekmesine gelmektir. Bu sayfadan ‘Sürücü Güncelleştir’ yapmanız gerekmekte.
Daha fazla...

Minecraft 2

Minecraft 2

Tarih: 08.11.2019 17:38

Minecraft 2 Geliyormu ? Herkesin aklında bulunan bu soruyu bu blog yazımız ile sizlere cevapladık. Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Programın ilk sürümleri Markus "Notch" Persson tarafından yazılmıştır ve Notch'un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir. Minecraft, 16 Mayıs 2009'da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır.
Daha fazla...

Minecraft Bilinmeyenler 2019

Minecraft Bilinmeyenler 2019

Tarih: 07.11.2019 19:39

Bu yazımızda sizlere Minecraft bilinmeyenler hakkında bir öğretici hazırladık. Bu blog yazısından sonra Minecraft bilinmeyen icatlar ını ve Minecraft bilinmeyen yerler i çok iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız. İyi okumalar dileriz.
Daha fazla...

Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Yapımı

Tarih: 02.12.2018 11:31

Çit yapmak için ihtiyacınız olan tek şey 2 çubuk ve 4 odun.  Ayrıca bildiğiniz üzere 1.8 güncellemesinden sonra ne renk odunla yaparsanız çit o rengi almaya başladı. Çitler oyuna v1.0.17 sürümünde eklendiler. O zamanlar tam bir blok olarak sayılırlardı. Yani kenarında boşluk olan kısımlara geçemezdiniz. Üzerine bir şey konamazdı ve diğer bloklarla bağlanmazlardı. 
Daha fazla...

Minecraft Yay Yapımı

Minecraft Yay Yapımı

Tarih: 01.12.2018 13:48

Yay oyunda uzak saldırı yapmanıza yarar. İskeletlere, Cadılara ve Creeperlara karşı baya etkili bir silahtır. Uzaktan karşınızdaki canavarları öldürmeniz için ideal bir silahtır. Oklarını kullandıktan sonra etraftan toplayabilirsiniz. Böylece tekrar ok yapmaktan kurtulurmuş olursunuz.
Daha fazla...

Minecraft FPS Arttırma

Minecraft FPS Arttırma

Tarih: 28.11.2018 19:47

Bu rehberimiz Minecraft sürümlerinde FPS'inizi nasıl arttıracağınıza dair bilgiler içermektedir. Yapılan işlemler adım adım verilmiştir. Hadi incelemeye başlıyalım. Bu blogda FPS arttırma ile alakalı önemli yazılar bulunmaktadır. herkes bunu kullanarak FPS'ini yükseltebilir. 100-150 FPS'in üstündeyseniz boşuna kullanıp oyun performansı için oyun kalitesini düşürmeyin.
Daha fazla...

Sıkça Sorulanlar

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz sorular var ise, sıkça sorulanlar sayfamıza bakabilirsiniz.

Minecraft Klavuzu

Eğer minecraft a yeni başlayanlardansanız, başlangıç klavuzumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Eğlenceli Tiyolar

Skin sayfamızdan öğreneceğiniz farklı tiyolar ile daha eğlenceli bir minecraft deneyimi elde edebilirsiniz.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.