Minecraft Eklentileri

Detaylı test edilmiş eklentiler ve açıklamaları

Maps

Mapler

Mapler Minecraft'ın içine ekliyebileceğiniz çok keyifli bir özelliktir. Mapler başka kullanıcıların hazırladığı bir oyun ortamını sisteminize ekleyerek sizinde aynı oyun ortamında oynamınıza yarar.  

Minecraft Skinleri

Minecraft Skinleri

Eğer oyunucunuzun görüntüsünden sıkıldıysanız veya oynamış olduğunuz map e uygun bir karaktere bürünmek istiyorsanız o zaman bu skinleri kullanabiir yada kendinizde skin oluşturabilirsiniz.

Plugin

Pluginler

Minecraft'ta plugin diye adlandırılan eklentiler sizin oynamanızı daha kolay hale getirir ve tek oyunculu modda
oynanamaz. Pluginleri Minecraft sunucularında sıklıkla kullanılmaktadır. Kendi sunucunuz varsa plugin ekleyebilirsiniz.

Siteye Katkıda Bulun

Katkıda Bulun

Hafta içi boyunca siteye en çok Map, Script, Mod, Texture Pack, Pluginler arasindan en çok yükleme yapan üyemiz hafta sonu boyunca kayıt olduğu ismi sitenin en çok katkıda bulunan köşesine eklencektir.  Ayrıca bizden süpriz bir ödül kazanacaktır. Hala ne bekliyorsun hemen siteye katkıda bulunmaya başla :) Eklenti Paylaş

Textures

Texture Pack

Texture packler Minecraft'ın
normal görünümünden çıkarıp farklı bir görünüm kazanmasini sağlar örnek olarak Minecraft'ın normal kılıcını beğenmiyorsan farklı bir texture pack indirerek kılıcın rengini boyutunu ve duruşunu değiştirebilirsin.

Skript

Skriptler

Skriptlerinizin çalışabilmesi için ''Script'' pluginini kurmanız gerekmektedir. Çok farklı özellikleri sunucunuza eklemeye imkan sağlar. Ekstra fonksiyonları ekleyerek farkı çözümler oluşturabilirsiniz.

Modlar

Modlar

Modlar Minecraft' oyunun yüklü olduğu programı kullanan kişilerin bilgisayarına kurulan ekstra uygulamadır. Bu eklentiler aktif olabilmesi için Minecraft forge eklentisinin de yüklenmiş olması gerekir.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.