Pluginler

Faydalı ve yeni pluginler

Bu Alanda Faydalı fonksiyonları Olan pluginleri indirebilirsin
Hemen İndirmeye Başla :)

NoCheatPlus

NoCheatPlus

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 16:46

NoCheatPlus, hile müşterilerinin Minecraft veya protokolünün zayıflıklarını kullanmasını engellemeye çalışır ve sunucunuzu daha güvenli hale getirir. Çekler, uçma ve hız yapma, korsanlarla mücadele, hızlı blok kırma ve nükleer silahlar, envanter hackleri, istenmeyen postalar ve diğer kötü amaçlı davranışlar gibi çok çeşitli konuları kapsar. Daha eksiksiz bir liste için Özellikler Sayfasına bir göz atın.
Detaylara gözat...

Dynmap

Dynmap

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 16:42

Bir tarayıcıda görüntülenebilen Minecraft sunucunuz için Google Haritalar benzeri bir harita. Paket dışında çalışan Dynmap'ın entegre web sunucusunun kullanımı sırasında kurulumu kolay, aynı zamanda Apache ve benzerleri üzerinde çalışan mevcut web sitelerine entegre edilebilir. Dynmap, dünyalarınızı performans için uygun, bazıları yüksek detaylar için farklı render oluşturucular kullanarak gerçekleştirebilir.
Detaylara gözat...

Armor Stand Edit

Armor Stand Edit

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 17:05

Oyuncuların hayatta kalmalarına zırh standı poz ve niteliklerini kolayca düzenlemelerini sağlar. Zırh bloklarını kullanmadan, komuta bloklarını kullanmadan ya da oyunculara tehlikeli (herkes için verilmişse) zahmetli komutları kullanma izni vermenin hiçbir yolu olmadığı için Bu plugini yaptılar.
Detaylara gözat...

ChestShop (iConomyChestShop)

ChestShop (iConomyChestShop)

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 16:52

İşaretleri ve sandıkları kullanarak fiziksel dükkanlar yapmak için basit ama çok güçlü bir sistem. Mağaza yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mağaza koruması ve anti-gecikme koruması gibi özelliklerle, artık sunucunuzun ekonomisi hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak!
Detaylara gözat...

Orebfuscator

Orebfuscator

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:32

Bu eklenti, X-RAY Client modlarına karşı kullanılır. Müşterilerinize cevher, sandık, zindan, vb. Gibi seçtiğiniz blokları gizlemek için gönderilen verileri değiştirir. Dünya dosyasındaki blokları manipüle etmez, dolayısıyla kullanımı güvenlidir. ProximityHider, oyunculardan uzak olan sandıkları gizleyen bir özelliktir.
Detaylara gözat...

PixelPrinter

PixelPrinter

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:22

PixelPrinter, bir kaynağı kullanarak neler yapabileceğinizi gösterir. Bu eklentiyi kullanarak, görüntüleri veya gifleri sunucunuza bloklar veya haritalar kullanarak yükleyebilirsiniz.Bu eklenti, görüntüleri veya gifleri indirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve sunucunuzun her yerinde kolayca Sky-Box, Film ve piksel sanatı oluşturmanıza olanak tanır.
Detaylara gözat...

Multiverse 2

Multiverse 2

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:12

O zamandan beMultiverse, Bukkit çoklu dünya desteğinin şafağında oluşturulduri, Multiverse NetherPortals ile nether dünyalarınızın özel muamelesini içeren eksiksiz bir dünya yönetim çözümü haline geldi.
Detaylara gözat...

VoxelSniper

VoxelSniper

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:01

VoxelSniper Minecraft için önde gelen uzun menzilli harita düzenleme aracıdır. Bu mod, bir ok (değiştirme için) ve bir barut (ekleme için) kullanarak görebileceğiniz herhangi bir bloğu düzenlemenizi sağlar.
Detaylara gözat...

Vault

Vault

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 16:39

Vault, her bir eklentinin kendilerine bağlı kalmasına veya bağlanmasına gerek duymadan eklentileri bu sistemlere kolay çalıştırabilmek amacıyla yapılmıştır. Sohbet ve Ekonomi API'sidir. Hem Register hem de geçerli İzinler API'sinin nasıl çalıştığı ve özelliklerinin eksikliği ya da aşırı karmaşık uygulamaların nasıl olduğu konusunda bir rahatsızlıktan doğmuştur.
Detaylara gözat...

Buycraft

Buycraft

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 19:15

Buycraft 5 yıldan fazla bir süredir 500.000'den fazla Minecraft sunucusunu desteklemektedir ve mevcut en güvenilir ve zengin özellikli hizmettir. Buycraft, Minecraft topluluğunuzu finanse etmek için bir webstore platformudur, oyunculara oyun sıraları veya diğer kozmetik özellikleri satmak için bir ticaret platformu sağlar.
Detaylara gözat...

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.