NoCheatPlus

NoCheatPlus, hile müşterilerinin Minecraft veya protokolünün zayıflıklarını kullanmasını engellemeye çalışır ve sunucunuzu daha güvenli hale getirir.

Plugin Resim

NoCheatPlus

Plugin Hakkında

 

NoCheatPlus, hile müşterilerinin Minecraft veya protokolünün zayıflıklarını kullanmasını engellemeye çalışır ve sunucunuzu daha güvenli hale getirir. Çekler, uçma ve hız yapma, korsanlarla mücadele, hızlı blok kırma ve nükleer silahlar, envanter hackleri, istenmeyen postalar ve diğer kötü amaçlı davranışlar gibi çok çeşitli konuları kapsar. Daha eksiksiz bir liste için Özellikler Sayfasına bir göz atın.

NoCheatPlus yapılandırılabilirliğe önem verir ve bir oyuncu bir kontrol başarısız olduğunda gerçekleştirilen eylemleri özelleştirmenize izin verir (örneğin, sessiz iptal etme, komutları çalıştırma, sadece oturum açma). Baypas izinleri hangi oyunculara uygulanacağının kontrol edilmesine izin verir, tüm kontroller konfigürasyonda devre dışı bırakılabilir, ayrıca dünyaya özgü konfigürasyon dosyaları için opsiyona sahip olur. Birçok kontrol hassasiyeti ayarlamak için daha ayrıntılı konfigürasyon sağlar.

Yayın Tarihi: 27.11.2018 16:46


Plugin Yükleme:Diğer pluginleri görmek için Plugin Listesi tıklayınız.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.