Minecraft Oyunları

Minecraft yapımcılarının yaptığı oyunları sizlere teker teker anlatarak listeledik iyi okumalar dileriz...

1. Minecraft

Minecraft blokları yerleştirme ve maceralara çıkma konusunda bir oyundur.

Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Tehlikeli çetelerin savaştığı silah ve zırh işçiliği, hayatta kalma modunda sınırsız kaynaklarla veya dünyanın derinliklerinde benim ile yaratıcı modda oynayın.

PC, Mac, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, Android Tablet, iOS cihazlar ve Kindle Fire'da mevcuttur. İnsanlar hoşlanmış gibi görünüyor.

2. Minecraft Story Mode

Hikaye modu
Minecraft: Story Mode, SİZ'in yıldızı olduğunuz favori oyuna dayalı oynanabilir bir televizyon programı gibi ve seçimleriniz ve eylemleriniz, hikayenin nasıl anlatıldığına karar veriyor.

Sen Jesse'sin ve sen ve arkadaşların dünyayı kurtarmak için hayranlık uyandıran bir maceraya atılıyorlar. EnderCon'u ziyaret ederken, çeteniz korkunç bir şeye rastlar. Terör açığa çıktı ve tek umudunuz efsanevi Ender Ejderhası'nı döndüren efsanevi bir maceraperest grubu “Taşların Nişanı” nı takip etmek. Ama neredeler? Zamana karşı bir yarışta, tüm dünyadan, Nether boyunca, Sonuna ve ötesine yolculuk yapacaksınız.

Seri Telltale Games tarafından geliştirilmiştir ve PC / Mac, Windows 10, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 ve el cihazlarında mevcuttur. İOS sürümleri için Apple Store'a ve Android sürümü için Google Play veya Amazon'a bakın.

3. Minecraft Dungeons

Mojang, ilk defa 2018'de Minecon'da Minecraft Dungeons'ı açıkladı, ancak oyundaki ilk bakışımızı görmek için 2019'a kadar beklemek zorunda kaldık. Bildiğimiz ve sevdiğimiz blok kırma kum havuzu ile aynı dünyada bulunuyor ve sanat tarzı neredeyse aynı, ama bir oyun olarak çok farklı bir canavar. Yeni bir tür, yeni bir motor, yeni mekanik, yeni öğeler, yeni hikaye - denenmiş ve test edilmiş

Minecraft formülünün tamamıyla yeniden düşünülmüş hali. 2019 da bir dilim Minecraft Zindanı ile uygulama ve dev röportajları bize Minecraft Zindanlarının çıkış tarihi, oyun ve daha fazlası hakkında sürekli yeni bir bilgi damgası verdi. Tüm bu ipuçlarını okumak için internette dolaşmanıza gerek yok, çünkü onları tek bir yerde topladık. Minecraft Zindanları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Minecraft Dungeons ile ilgili hızlı gerçekler Tür: Zindan tarayıcısı. Diablo 3 veya Sürgün Yolu'nu düşünün. Çok oyunculu: Dört oyuncuya kadar açılan çok oyunculu. Crossplay: Muhtemelen PC ve Xbox crossplay, fakat diğer platformlar için hiçbir garanti yok. Modlar: Takım oyuncunun yarattığı zindanların olasılığını “araştırıyor”. Yağma kutuları: Yağma kutuları yok. Mikro dönüşüm yok. Sadece oyun içi para birimi.

Minecraft Dungeons Nedir ?

Minecraft’ın dünyasında, Mojang tarafından Unreal Engine 4 kullanılarak inşa edilen izometrik bir RPG. Prosedürel olarak oluşturulmuş dallanma seviyelerini üç arkadaşınızla keşfedeceksiniz, çeteleri şapırdatarak, basit bulmacaları çözerek (düşünme düğmeleri ve kolları) ve karakterlerinizi güçlendireceksiniz. Birden fazla biyomda yerin üstünde ve altında dövüşeceksiniz.

Minecraft Dungeons'un çıkış tarihi nedir?

​​​​​​Henüz belirli bir tarihimiz yok, ancak 2020 baharında bir ara çıkacağını biliyoruz. 20 dolara mal olacak ya da temel oyun için 30 dolar, iki adet DLC için bir sezonluk bilet ödeyebilirsiniz. Minecon'dan sadece dört dakikalık yeni bir oyunda bile katlanacak çok şey var. Her şeyden önce, sunum yapanlardan birinin belirttiği gibi, Minecraft Dungeons oyuncuları tanıdık hissetmelidir.

Minecraft oynama deneyimine dayanarak onlardan ne beklediğinizi düşünen iskelet ve zombiler gibi çeteleri tanıyacaksınız. Gear, muhtemelen tanıdık gelebilecek büyülere de sahip. Yeni elemanlara gelince: Bir oyuncu etraflarında takip eden ve düşmanlara saldırmaya yardımcı olan bir lama arkadaşı toplar. Oyuncular ayrıca sırtında hazine sandığı bulunan "piggybank" adı verilen yağmalayan bir çeteyle karşılaşıyorlar. Standart Minecraft'ta olduğu gibi, bazı düşmanlar ekstra bir mücadele için zırh ve silahlarla üretilir.

 

Hikaye ne?

Minecraft Dungeons'ta, NPC'leri kaçırıp genellikle rahatsızlığa neden olan şeytani ArchIllager'ı yenmelisiniz. Hikaye, her biri belirli bir karakteri kaydetme veya bir miniboss'u yenme gibi kendi amacı olan bir dizi seviye üzerinde ortaya çıkıyor. Mojang, hikayenin hafif dokunuş olacağını ve odaklanmanın mücadele ve karakter ilerlemesi üzerine olduğunu söyledi.

Minecraft Dungeons'da açılan, bırakılan co-op var

Oyuncular herhangi bir zamanda bir oturumdan ayrılabilir veya bir oturuma katılabilir ve zorluk parti boyutunuza göre dinamik olarak ayarlanır.

Savaş nasıl bir şey?

Bir yakın muharebe karışımı ve izometrik bir bakış açısıyla büyük düşman gruplarına karşı savaş. Diablo ve ilk oyununu oynadıysanız, kabaca ne olacağını biliyorsunuzdur - özellikle erişilebilir olması için tasarlanmış olmasına rağmen, diğer PC aksiyon RPG'lerinden daha basit görünebilir.

Kılıç, çekiç ve balta ile çetelerin ezilmesinin yanı sıra, yay ve tatar yaylarıyla belli bir mesafeden toplayabilirsiniz. Ayrıca size kaynakların kullanımında kullandığınız özel yetenekler sunan “eserler” adı verilen öğeleri de bulacaksınız. Örneğin, 2019 oyun fragmanı, bir Corrupted Beacon adlı, düşmanlar arasında dolanan sürekli bir ışını ateşleyen bir öğeyi gösterir. Kullanımı "ruh" a mal oluyor.

Minecraft Dungeon'larda madencilik veya inşaat olmayacak

Zindanlarda hiç inşaat veya madencilik yapmayacaksın. Mojang, sizi sürekli bir hızda ilerletmeye devam edeceğini, dikkat dağıtmadan savaşmak için attığınızı söylüyor.

4. Cobalt

Cobalt, hem kozmik olarak büyük bir yandan kaydırmalı singleplayer macerası, hem de oldukça rekabetçi bir çok oyunculu arenadır. Uzak bir koloninin sırlarını ortaya çıkarırken süper slo-mo trick-shot'lı robotları patlat, kooperatif zorluklarına karşı yeteneklerini geliştir veya liderlerini yönetmeleri için arkadaşlarını mahvet!

Oxeye Game Studio'daki sevimli insanlar tarafından geliştirildi ve PC, Xbox 360 ve Xbox One'da mevcut.

5. Scrolls

Scrolls, taktik savaş oyunlarının unsurlarını içeren sayısal olarak toplanabilir bir kart oyunudur. Kişisel bir ordu kuruyorsun, sonra savaş meydanındaki diğer insanlarla yüzleşiyorsun. PC / Mac ve Android Tabletlerde Scroll kullanılabilir.

Daha çok Minecraft oyna , minecraft oyunları , minecraft oyunları oyna gibi konular istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorum formundan görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız'a göz atmak için tıklayınız.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.