Minecraft Server Satın Al

Bir süredir Minecraft oynuyordunuz ve artık sıkılmaya başladınız kendi Minecraft server kurma zamanınız geldi mi? Özgün dünyanızı yaratın!

Bir süredir Minecraft oynuyordunuz ve artık sıkılmaya başladınız kendi Minecraft server kurma zamanınız geldi mi? Bu çok kolaydır. Tek yapmanız gereken VPS sunucunuzun listelenen gereksinimleri sağladığınızdan emin olmaktır. Minecraft yoğun kaynak kullanan bir uygulamadır. Bu rehberde Minecraft sunucusunu nasıl yönetirim ve Minecraft server nasıl kurulur ? Minecraft server kiralama , satın alma hakkında bilgiler öğreneceksiniz. İyi okumalar dileriz.

   

 Minecraft sunucusu bir tür oyun sunucusudur. Minecraft solo veya multiplayer olarak oynayabileceğiniz popüler bir açık dünya oyunudur. Oyunu çok oyunculu olarak oynayabilmeniz için bir sunucu kiralamanız veya barındırmanız gerekir. Bir sunucuya sahip olmak genellikle kiralamaktan daha ucuz olma eğiliminde olduğundan daha iyidir.

Minecraft sunucusu, bir dünya veya 1 veya birden fazla bilgisayarda barındırılan bir dizi dünyadır. Her sunucunun katılmak için bağlanabileceğiniz kendi IP adresi vardır. Sunucular, ilk olarak Mojang tarafından oluşturulan, bukkit olarak bilinen eklentiler olarak bilinen değişikliklere sahiptir. Herkes bir bilgisayarı kendi bilgisayarında ücretsiz olarak barındırabilir. Sunucular büyüdükçe, gecikmesiz performans sağlamak için 24/7 daha iyi makineler gerekli olacak. Bilgisayarınızın yerine sunucunuzu sizin için barındıracak çok sayıda hizmet vardır. Bu hizmetler normalde, oyuncu sınırlarının sunucunuzda ne olacağına bağlı olarak haftalık yıllık ücret gerektirir. Dünyanın en büyük sunucusu Hypixel'dir.

Özel oyun sunucuları, sizin ve arkadaşlarınızın çok çeşitli çevrimiçi oyun başlıklarında grup olarak yer almasına izin verir. Oyun barındırma hizmetlerimiz, kendi çevrimiçi fraksiyonunuzu yaratmanıza izin verir. Web sitesi barındırma için kendi oyun sunucunuz varsa, yalnızca çevrimiçi siteniz üzerinde tam kontrolünüzün yanı sıra yanınızdaki tüm desteğiniz de vardır. Güç senin ellerinde nasıl oyun oynanır, toplam kullanıcı sayısı ve unutmayalım hangi oyuncuların kalması ve kimin gitmesi gerektiği. Kendi özel oyun sunucunuzun denetleyicisi olarak, çevrimiçi partinizi uygun gördüğünüz şekilde denetleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Hangi Özellikleri Barındıran Bir Minecraft Sunucusu Almalıyım?

Kurumsal Donanım

Minecraft sunucu kiralamalarımız, en yeni CPU ve depolama çözümleri kullanılarak yüksek özellikli donanımda barındırılmaktadır.

Tam yedekleme sistemi

Özel Kurum içi Yedekleme Sistemimiz, Minecraft sunucunuzdaki herhangi bir kesinti en aza indirgemeniz için koruma sağlar. Satın alacağınız serverda veri kaybetmeyeceğinize emin olun.

FTP / Dosya Tarayıcı

Minecraft, hem FTP hem de Dosya Tarayıcı protokollerine tam erişime sahip olmalıdır. Bunları, en sevdiğiniz FTP ve tarayıcı programlarını kullanarak dosyaları gerçek zamanlı olarak oyun sunucunuza aktarmak için kullanabilirsiniz.

Oyun değiştirme

Minecraft sunucunuz barındırma, kullanımı kolay bir oyun değiştirme özelliğine sahip olmalıdır, bu nedenle belirli bir oyunu paylaştırmak istiyorsanız kolayca değiştirebilirsiniz!

DDOS Koruması

Serveriniz, Minecraft sunucunuzdaki kesintileri en aza indirgemek için kendi satın alacağınız server sahibinin bünyesinde DDOS koruması olması gerekir.

Global Mekanlar

Dünya çapında bir oyun sunucusu kiralama istiyorsanız dünyanın en iyi veri merkezlerinin çoğunda Minecraft sunucuları olan bir server sahibinden kiralamanız gerekir  ve bu sebeple nerede olursanız olun oyunculara hizmetlerimizi sunabiliriz.

Oyun Paneliniz

Minecraft sunucu barındırma, basit yapılandırma seçeneklerine ve sezgisel tasarıma sahip kullanımı kolay bir oyun paneli ile birlikte gelmelidir bunun sebebi paneli yönetmek kolay olursa işleriniz dahada kolaylaşmaya başlar.

En Popüler 3 Minecraft Sunucusu Satanlar Hangi Firmalardır ?

1. Aternos (Ücretsiz sunucu açabilmenizi sağlayan en popüler firmalardan biridir.)

2. Batihost (Uygun bir fiyata kısa zamanda güzel hizmet sağlayan Türkiye nin en çok sevilenlerdendir.) 

3. Rabisu (Fiyatı uygun düşük ping değerleri sağlayan güzel bir Minecraft Server Satıcısıdır.)

 

En iyi 3 Minecraft Serverları Hangileridir?

MINEPLEX

IP: eu.mineplex.com veya us.mineplex.com

Mineplex, var olan en büyük Minecraft sunucularından biridir. Çok sayıda oyun türü için birden fazla arena ve bölge içeren Mineplex, her zaman binlerce oyuncu tarafından doldurulur. Mineplex, stüdyodaki bir MMO gibi hissediyor, etkileyici detayıyla onu en iyi Minecraft sunucularından biri yapıyor. Şimdiye kadarki personel ve oyuncu topluluğu hem harika bir spordur hem de her zaman oynayacakları insanların olmasını sağlar. Mineplex'i tek hedefiniz haline getirebilir ve yine de bu listedeki deneyimlerin üçte ikisine katılabilirsiniz. Mineplex, Mario Kart'ın bloklu bir rekreasyonu olan Minekart'ı oynamak için de mükemmel bir destinasyondur. Yeniden oluşturulmuş parkurlar ile bizi bizden alan bir serverdır.

Brawl

IP: brawl.com

Call of Duty'nin ateşli patlama-çete heyecanı kaçıran bir Minecraft oyuncusuysanız, Brawl sizin için en iyi Minecraft sunucularından biridir. En sevdiğiniz FPS modlarını düşünün ve öne çıkma şansı çok yüksektir: Bayrağı Yakala! Aslında, Fortnite ve PUBG gibi savaş royası oyunları, miraslarını kısmen Minecraft sunucularındaki son insanlara kadar izleyebilir, böylece sürekli olarak her şeyin başladığı yere geri döndüğünüz hissi ile ölebilirsin.

Grand Theft Minecart

IP: mc-gtm.net

Grand Theft Minecart, PC'deki en büyük iki oyunu bir araya getiriyor: Minecraft ve Grand Theft Auto. Trevor ve Chums'la birlikte Los Santos'da serbest bırakmak için GAME'nin bir tuğla ve harç dalına girecek kadar yaşlı değil misiniz? Sahip olunacak evleri, vurulacak silahları ve sinir bozucu polisleri kaçırarak, burada en iyi Minecraft sunucularından birini yaparak GTA deneyimini fantastik bir şekilde yeniden yaratabilirsiniz. 

Serverlar hakkında gerekli bilgiyi öğrendiğinize göre artık sizde bir server sahibi olmak için hazırsınız. Daha çok serverlar hakkında bilgi öğrenmek istiyorsanız aşağadaki yorum kısmında bizle iletişime geçebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..

 

 

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorum formundan görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız'a göz atmak için tıklayınız.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.