Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl yapabilirim ?

Bu alanda minecraft oyunu ile yeni tanışanların sıklıkla sorduğu sorulara cevap bulabilirsiniz.

Sormak öğrenmenin yarısıdır !

Minecraft oynaması kolay ama bir o kadarda başarılı bir oyuncu olmak için kendi içinde detayları barındırır. Bu bölümde her seviye oyuncuya hitap eden faydası olacağınız düşündüğümüz ve sizlerden gelen soruları ve cevaplarımızı listeledik.

Sorular Listesi

Blokların yerleştirilmesi sonucu yeni maceralarla dolu oyun oynamak için tasarlanmıştır. Sırlar, mucizeler ve tehlikelerle dolu geniş açık arazilerde, buzlu dağlarda, bataklıklı koylarda, büyük meralarda ve çok daha fazlasında sonsuz derecede yaratılmış dünyalarda oyun oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Minecraft oynamak için belirlenmiş bir yol yoktur. Oyuncuların kendi başlarına ne yapmak istediğine karar verdikleri bağımsız bir oyundur. Sunulmuş yaratıcı modlar ile başlayabilirsiniz, bu map tipleri oyunculara hayal edebilecekleri şeyleri inşa etmek için sınırsız kaynaklar vermektedir.

Ayrıca Hayatta Kalma Modları ile oyuncuların dünyayı keşfetmeleri ve kaynaklarını beslemesi, barındırması ve savunması için savaşması gerekmektedir.

Ya da arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak katılabilir ve kendi kurallarınız doğrultusundan oyun oynayabilirsiniz.

Minecraft'da, bir uzaylı, bir ortaçağ şövalyesi veya fütüristik bir asker olarak oynayabilirsiniz. Minecraft oynarken, F5 tuşuna basarak kendinize bir göz atabilirsiniz. F5'e tekrar basmak, karakterinizi yakından görebileceğiniz görünümü değiştirir. Varsayılan cilt, Steve, yeterince iyi ama çok sıkıcı olabiir. Sizler için sunduğumuz skinlere gözatarak oyununuza heyecen katabilirsiniz.

Minecraft haritaları Minecraft oyununa kaydedilen özel yaratılmış ortamlardır. Onlar sizi özel bir hikayeye, sizi problem çözme yeteneklerinizi test eden zorlu bir bulmaca haritasına sürükleyen inanılmaz bir rol oynama serüveninden olabilirler.

Çok çeşitli map tipleri olmakla birlikte; macera, hayatta kalmaca, parkur, yaratıcı, korku gibi mapler bir çok oluşturulmuş ve paylaşılmaktadır. Bu mapleri sizler için inceledik ve mapler listemizden seçip kendi sisteminize ekleyebilirsiniz.

Masaüstü, Mobil ve Özel cihazlar olmak üzere neredeyse her cihazda çalışır. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Windows, Mac, Linux, Windows 10, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Wii U, iOS, Android, Windows Phone, Kindle Fire, Gear VR, Apple TV, Fire TV dir.

Ekleyeceğiniz Map, Plugin ve diğer eklentiler ile kendi maceranızı tasarlayabilir ve arkadaş gruplarınızla oyanayabilmek için farklı ortamlar oluşturabilirsiniz.

Minecraft yüklemek için ilgili yükleme linkine Minecraft.net tılayarak kendi cihazınız için gerekli olan uygulamayı kurmanız oyuna başlamak için yeterlidir.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2021 McDepo - Tüm hakları saklıdır.